Nje 60 vjecar eshte zhdukur ne det qe nga mbremja e se merkures ne zonen e Karaburunit.

 

Shtetasi me iniciale M.A, ka hyrë në det për të gjuajtur peshk me pushkë sportive  pranë vendit të quajtur “Raguna 1” por nuk ka dalë më nga uji.

 

60 vjecari nuk është gjetur dhe kërkimet janë ndërprerë për shkak të motit të paqëndrueshëm.

 

Mengjesin e kesaj te enjte kanë filluar përsëri kërkimet nga Stacioni i Policisë së Orikumit, Policia Kufitare dhe Polumbaret të cilët po punojnë për gjetjen e 60 vjeçarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *