Subscribe

Policia e Dibrës ka vënë në pranga një 26 vjeçar si autor të dyshuar të dy vjedhjeve të ndodhura në qytetin e Peshkopisë.

Një I ri është arrestuar në  Peshkopi pasi akuzohet se ka vjedhur dy banesa.

26 vjecari me iniciale J.B. u prangos në flagrancë nga policia e Dibrës.

Dyshohet se ky shtetas banues në Dibër  ka vjedhur  orendi shtëpiake në një banesë dhe 15.000 lekë në një dyqan në qytetin e Peshkopisë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *