Aktorja e njohur Rebel Wilson befason me transformimin e saj pas rënies drastike në peshë.

Fansat e saj në Instagram, kanë mbetur të befasuar dhe pikërisht për shkak se ajo dukej krejtësisht ndryshe nga heqja e kilogramëve të tepërta.

Rebel pozoi me një fustan blu me bel dhe tregoi një vijë gjithnjë e më të hollë.

Aktorja 40-vjeçare ka humbur 18 kilogramë deri më tani, dhe dëshiron të arrijë një peshë prej 75 kilogramësh.

Shihni foton e transformimit të saj më poshtë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *