Ish-trajneri i kombëtares shqiptare Astrit Hafizi, ka kaluar në skaner javën e 25-të të Superligës shqiptare.

I ftuar në “Studio Sport” të moderuar nga Vilma Masha, Hafizi tha se asnjë nga skuadrat nuk ka treguar stabilitet. Sa i përket ndeshjes së Partizanit, Hafizi tha se ka bërë një performancë shumë të dobët.

Asnjë skuadër nuk ka stabilitet. Nëse i referohemi Partizan it që vinte pas një fiotoreje me Tiranën, a kishte skuadër me moral më të lartë nuk kishgte. Pjesa e parë nuk më la shije të mrië. Skjëndërbeu bëri një ndehsje më të mrië. Egnatia e pastabilizuar. Nuk e di si do të jetë nesër Dinamo dhe Vllaznia”, tha Hafizi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *