Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes mes Polonisë dhe Holandës, e vlefshme për fazën e grupeve të Euro 2024.

Të parët shënuan polakët me Buksa, teksa “tulipanët” barazuan më vonë me Gakpo.

Lexo edhe :

Related Posts

Holanda më herët tentoi në dy momente me sulmuesin e saj kryesor, Memphis Deepay, por pa rezultat.

Ndeshja është e vlefshme për Grupin D, teksa nesër pritet të përbëllet Franca me Austrinë. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *