Subscribe

Një i moshuar ndërroi jetë në spital si pasojë e një grabitje me dhunë në Mallakastër.

 

 

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se grabitësit morën nga banesa vetëm 50 mijë lekë të vjetra.

 

 

Vizion Plus ka siguaruar edhe pamjet nga brenda banesës.

 

 

Ngjarja ndodhi gjatë orëve të para të mëngjesit. Caush Shehaj ndërroi jetë në spital disa orë më vonë për shkak të plagëve të marra.

 

 

Dy autorët e grabitjes, Ervis Halimi dhe Musa Gudo u arrestuan në flagrancë ndërsa u porocedua në gjendje të lirë edhe një 16-vjeçar që i shoqëronte.

 

 

Policia sekuestreoi një armë zjarri dhe automjetin që përdorën grabitësit për të mbërritur në banesën e të moshuarit.

 

 

 

 

One thought on “Grabitja me dhunë në Mallakastër/ Grabitësit e vranë të moshuarin për 50 mijë lekë të vjetra (Pamjet)

  1. TURP,PËR TË RINJTË E SOTËM QË NUK PUNOJNË POR VJEDHIN E VRASIN PA MËSHIRË,TURP PËR PRINDET E TYRE QË I KANË EDUKUAR.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *