Një banesë në Librazhd ka rënë pre e grabitjes gjatë natës.

 

Ngjarja është regjistruar në lagjen nr. 1 të qytetit, ku sipas policisë, persona të paidentifikuar nën kërcënimin e një thike kanë grabitur një sasi lekësh dhe bizhuterish në banesën e gjinekologut Kujtim Albrahimi.

 

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *