Festa duket se “shkriu akujt” mes Glorias dhe Dijonisit. Ata u shfaqën pranë njëri-tjetrit duke sqaruar dhe hatërmbetjet mes tyre që janë komentuar edhe në spektakël.

Gloria theksoi se Dijonisi duhet të tregohet më i kujdesshëm, pasi shakatë duket ndryshe parë nga jashtë.

Lexo edhe :

Related Posts

Gloria: Ishte komplet pa lidhje. Nuk ta përmenda për të të prekur. Nuk kuptohen shakatë, ndryshe këtu brenda, jashtë perceptohen ndryshe dhe të kam thënë, ki kujdes si i bën shakatë se ndryshe kur i bën jashtë, merremi vesh. Këtu duket pastaj sikur bëjmë show, nuk ka nevojë për të bërë show me ty

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *