Një 55-vjeçar, pronar i një hoteli është gjetur pa shenja jete ditën e sotme në lagjen ‘8 Shkurti’ në Fier.

 

55-vjeçari H. O është gjetur i pajetë në dhomë. Sipas informacioneve paraprake nuk janë konstatuar shenja dhunë.

 

“Sot rreth orës 13:00, në një hotel në lagjen “8 Shkurti” Fier, është gjetur në dhomë pa shenja jete, shtetasi H. O., 55 vjeç, pronari i hotelit. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *