Një trup i pajetë është gjetur pasditen e kësaj të mërkure në grykëderdhjen e lumit Ishem në Kurbin.

Kufoma u gjet nga një peshkatar. Bëhet fjalë për një trup të pajetë të seksit mashkull.

Peshkatari ka lajmëruar Policinë Kufitare të cilët menjëherë kanë shkuar në vendgjarje.

Kufoma është transportuar në morgun e spitalit për ekspertizë mjeko-ligjore.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon hetimet për identifikimin dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *