Gjendet pa shenja jete një 60-vjecar në qytetin e Durrësit.

 

Policia njoftoi se paraditen e kësaj të marte u gjet I vdekur në lagjen nr.7 të qytetit bregdetar, një persona i paidentifikuar rreth 60-vjec.

 

Viktima nuk ka pasur shenja dhune.

 

Dyshohet se ai m und të ketë humbur jetën nga shkaqe natyrale.

 

 

Durrës/Informacion paraprak 

 

Rreth orës 09:30, në lagjen nr. 7, Durrës, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, në trotuar, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 60 vjeç.

 

Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën, për shkaqe natyrale.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *