Gjendet një i ri i pajetë në rrugën e Plykut në Fier.  Mësohet se trupi i pajetë është gjetur nga kalimtarë të rastit në anë të rrugës.

 

 

I riu mësohet se është identifikuar si 34 vjecari me inicialet E.M ndërsa dyshimet e para janë që ka ndërruar jetë si pasojë e shkaqëve natyrore.

 

 

Fier/Informacion paraprak

 

Më datë 08.02.2023, rreth orës 17:30, në fshatin Mbyet, dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale (infarkt), shtetasi E. M., 34 vjeç, banues në Kreshpan, punonjës në Bashkinë Fier.

 

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *