Një grua është mbytur në lumin Osum. Trupi i pajetë u gjet paraditen e kësaj të marte.

 

Shërbimet e policisë së Beratit, së bashku me shërbimet zjarrëfikse, kanë nxjerrë trupin e pajetë nga lumi të 70-vjeçares, identiteti i të cilës nuk është bërë publik.

 

Deri më tani, nuk dihet ende shkaku që ka sjellë mbytjen e të moshuarës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e viktimës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *