Gjendet një grua e mbytur në rezervuarin e Surrelit në Tiranë.

Viktima, sipas policisë, u gjet rreth orës 09:00.

Nga këqyrja paraprake bëhet e ditur se nuk janë gjetur shenja të dukshme dhune në trupin e viktimës.

Po punohet për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *