Gjendet 15-vjeçarja nga Vlora e denoncuar si e zhdukur nga familja e saj ne fundin e muajit gusht.

Fiona.S., u largua nga banesa në 30 gusht pa lene gjurme.

Kallezimi ne polici i nenës vuri ne levizje uniformat blu! Megjithate disa detaje te treguara nga familjaret dhe foto ne rrjetet sociale kane zbuluar historine e dashurise me nje djal 18 vjeç nga Dibra.

Vajza ishte larguar pikerisht me kete djal me deshiren e saj. Familja ishte kunder lidhjes mesa duket dhe kjo ka qene nje arsye per tu larguar kundrejt vullnetit te tyre nga banesa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *