Çiljeta është një këngëtare që ka guxuar me look-un dhe ka eksperimentuar shumë edhe me ngjyrat e flokëve.

 

 

Këngëtarja ju kthye ngjyrës natyrale disa javë më parë, madje tentoi t’i mbante flokët të gjata, por mesa duket flokët e shkurtër janë të preferuarat e saj.

 

 

Fotoja e fundit, që këngëtarja ka postuar në Instagram, e shfaq me flokë në një gjatësi më të shkurtër, por sërish duhet ta pranojmë se ngelet po e njëjta  bukuroshe.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *