Një 65 vjeçare ka humbur jetën pasditen e kësaj të marte pasi është përplasur nga një furgon.

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë-Thumanë, ku mjeti tip fugon, me drejtues shtetasin I.M., 21 vjeç, ka aksidentuar këmbësoren, shtetasen S.B., 65 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë.

 

Ndërkohë është shoqëruar në polici drejtuesi dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e  shkakut të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *