Greta Thunberg, aktivistja suedeze nuk ishte e vetmja që mori vëmendje të madhe në Asamblene e Përgjithshme të OKB.

 

Sytë e të pranishmeve por edhe objektivi I aparatit të shumë fotoreportereve u fokusuan tek Ivanka Trump.

 

Vajza dhe në të njëjtën kohë, këshilltarja ligjore e Presidentit të SHBA.

 

Tërheqëse si gjithnjë, ketë herë edhe më shumë se kaq provokuese dhe seksi.

 

Ivanka kishte veshur një këmishë që nxirrte në pah të gjitha linjat dhe kopsat që gati sa nuk po shpërthenin. Mirëpo vec të tjerash dukej se vajza 37 vjecare e Donald Trump kishte “harruar” të vishte reçipeta.

 

Mesa duket vetë Ivanka e ka nenvlerësuar aftësine e këmishës Prada për të fshehur gjoksin ndonëse për këtë gjë duhet të jetë krenare përsa kohe nuk ka bërë asnjë operacion plastik dhe është e gjitha natyrale.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *