Subscribe

Flamur Noka do te jete Sekretari i Pergjithshem i Partise Demokratike!

Ai fitoi bindshem garen me Arben Ristanin ne zgjedhjet e zhvilluara kete te premte.

157 anetare te Keshillit Kombetar votuan per Flamur Noken, ndersa 54 vota shkuan per Arben Ristanin.

Noka eshte pjese e gardes se vjeter ne PD dhe nje nga emrat me besnike te liderit Sali

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *