Një nënë dhe djali i saj janë plagosur lehtë për shkak të një shpërthimi bombule të ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në banesën e tyre.

 

Policia njoftoi se ngjarja ndodhi në fshatin Libofshë në shtëpinë e shtetasit M. Z., ku shpërtheu një bombul gazi.

 

Zjarrfikësit kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve, ndërsa dëmtime të vogla pati edhe në banesë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *