Ka nisur ndeshja mes Polonisë dhe Holandës. Polonia ka shënuar golin e parë në Euro 2024, duke shtangur kështu “Tulipanët”.

Një krosim perfekt nga goditja e këndit është kapur me kokë nga Buksa, me ‘bomberin’ polak, i cili nuk gabon me kokë, nga një distancë e vogël, duke e çuar sferën, në rrjetën e Verbruggen. Rezultati shkon në 1 me 0. /vizionplus.tv

Lexo edhe :

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *