Na ndan edhe vetëm 1 orë nga ndeshja mes Italisë dhe Shqipërisë, takim ky i vlefshëm për Euro 2024.

Tifo-grupi i njohur i kombëtares, “Plisat” duket se janë gati, për të dhuruar spektakël në shkallët e tribunave në Dortmund.

“Plisat” kanë qenë bashkë-udhëtare të përfaqësueses, edhe gjatë fazës kualifikuese.

Takimi Itali-Shqipëri, do të mbahet në “Signal Iduna Park”. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *