Këngëtarja e famshme Era Istrefi është një ndër artistet më të pëlqyera nga publiku me zërin e saj të veçantë dhe stilin e të veshurit.

 

Nga një vajzë me flokët “rasta”, e më pas bionde, ngjyrën e flokëve e ka pasur edhe rozë njëkohë dhe më pas u shndërrua në zeshkane.

 

Tani Era sërish e ka ndryshuar pamjen e saj, duke ardhur me një tjetër stil e ngjyrë flokësh.

 

Këngëtarja bukuroshe ka zbuluar nëpërmjet disa videove në InstaStory look-un e saj në klipin e ri me motrën Nora Istrefi dhe mund të themi se duket si yll rrëzëllitës.

 

Era Istrefi është një nga këngëtarët më të ndjekura në Instagram, ku numëron mbi 1 milion followers./Living

 

 

View this post on Instagram

 

Guess what this look is for? ??‍♀️

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *