Fama e saj ka i ka kaluar kufijtë shqiptarë dhe jo më kot Enca numëron mbi 1.7 milion ndjekës në Instagram, ku i mban fansat të përditësuar me fotot e saj më të fundit.

Kësaj here Enca ka vendosur t’i surprizojë fansat, teka ka marrë një vendim shumë të rëndësishëm, ka vendosur të bëhet bionde dhe rezultati është me të vërtetë mjaft i bukur.

Me flokët e gjatë deri në fund të shpinës, Enca duket mjaft e veçantë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.