Enca prej kohësh ka treguar se është ‘single’ dhe në pritje të partnerit ideal, ndërsa nuk ka ngurruar të tregojë cilësitë kryesore që duhet të ketë ai në një prej pyetjeve të bëra.

 

Këtë të hënë përmes postime ka kthyer përgjigje pyetjeve të mbërritura në llogarinë e saj në ‘Instagram’ nga ndjekësit.

 

Enca është përgjigjur fansave se “Cili është tipi i mashkullit ideal?.

 

“Suportiv, inteligjent, pak artist të paktën në zemër, të punojë fort, i edukuar, besnik, me sens humori, i papërtuar dhe të më dhurojë mua paqe”, ka shkuar këngëtarja në postimin në ‘Instastory’.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *