Subscribe

Një 27-vjeçar ësht plagosur aksidentalisht në punë pasditen e kësaj të mërkure në Pogradec.

I riu ishte duke punuar në banesë ku i ka rënë muri mbi trup. I plagosuri Altin Xhelo ka 4 brinjë të thyera dhe brenda pak minutash do të niset drejt spitalit ushtarak për mjekim më të specializuar.

Gjendja e tij paraqitet e rëndë ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *