Dalin të tjerë detaje në lidhje me operacionin antidroge që u zhvillua në orët e vona të së mërkurës në Tiranë.

 

Dy shtetasit të cilët e arrestuan gjatë kontrolleve në afërsi të stadiumit “Sleman Stërmasi” janë të dy nga Berati.

 

Bëhet fjalë për 19 vjecarin Donald Llupo si dhe 27 vjecarin Klaidi Balla.

 

Ata po lëviznin me nje mjet ku kishin fshehur mbi 4 kg heroinë.

 

Po ashtu gjatë kontrollit , dy të rinjve nga Berati iu gjet edhe një pistoletë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *