Egzoni dhe Artemisa u gjenden përballë një sfide mbrëmjen e kaluar, ku ky i fundit humbi dhe u eliminua.

Fermerët, teksa po qëndronin në verandë po bisedonin për sfidën mes tyre.

Ata u shprehën se ishte e vështirë dhe u shprehen se nuk duan të jenë përballë sfidave të tilla.

Pjesë nga biseda:

Baby G: Ajo sfida që bëri Egzoni me Artemisën për ditën e tokës.

Dijonisi: Mos të na bien këto lloj sfidash.

Renisi: Mendova se ishte sfidë në grup, por ishte vetëm për dy të fundit. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *