Subscribe

Elbasani tronditet sërish nga krimi. Në orët e para të mëngjesit të së enjtes u ezekutua me armë zjarri Bujar Çela, vëllai i Talo Çelës.

 

Ai u vra rreth orës 05.45 në fshatin Bradashesh të Elbasanit. Bujar Çela, rreth 50 vjeç, u qëllua para një lokali.

 

Për identifikimin e autorëve, policia ka ngritur pika kontrolli në hyrje-dalje të Elbasanit, pika kontrolli në akset rrugore nacionale në bashkëpunim me DVP Durrës, Fier e Tiranë. Për zbardhjen e krimit po punojnë edhe FNSH dhe RENEA.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *