Data 27 korrik do të shënjojë një nga ditët më të rëndësishme të jetës së një prej çifteve më të bukur të showbizit shqiptar.

 

 

 

Orinda dhe Turjan Hyska do të celebrojnë dashurinë e tyre 10 vjeçare në një ceremoni të jashtëzakonshme.

 

 

 

Në qiell të hapur, me një arredim ndryshe nga çjemi mësuar të shohim në dasmat vip në Shqipëri, dasma e Orindës dhe Turit do ti ngjajë një spektakli gjigand dritash, ngjyrash dhe emocionesh.

 

 

 

Vizion Plus ju sjell pamje ekskluzive nga vendi ku  do të mbahet dasma.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *