Një grua i ka dhënë fund jetës pasditen e kësaj të hëne në Tiranë.

 

62-vjeçarja me iniciale V. B. dyshohet se është vetëhedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku banonte, duke ndërruar jetë në vend. Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën “Sitki Çiço”, në kryeqytet.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.