Një 57-vjeçar nga Korça i ka dhënë fund jetës këtë të martë.

 

Bëhet fjalë për F.P., i cili është vetëvrarë me armë zjarri në bodrumin e banesës së tij.

 

Nga veprimet e para hetimore dhe deklarimet e marra, dyshohet se 57-vjeçari kurohej për probleme të depresionit.

 

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *