Një 40-vjeçare i ka dhënë fund jetës mëngjesin e kësaj të hëne në Gjirokastër.

Në gjendje të rënduar depresive, shtetësja me iniciale F.K. është vetëhedhur nga kati i pestë i një pallati dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital, raporton Vizion Plus. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Granicë”.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *