Një turiste polake ka humbur jetën në Durrës, pasi ra aksidentalisht nga kati i gjashtë i hotelit ku ishte akomoduar për pushime.

 

55-vjeçarja, e cila dyshohet se kishte konsumuar alkool, u gjet e pajetë mëngjesin e sotëm, ndërkohë që ngjarja dyshohet se ka ndodhur pas mesnate.

 

Rënia nga lartësia i ka shkaktuar vdekjen e menjëhershme 55-vjeçares. Ndërkohë që grupi hetimor po merr në pyetje personelin e hotelit dhe familjarë të turistes, për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *