Subscribe

Një aksident është regjistruar këtë të hënë rnë afërsi të urës së  Goricës në Berat.

 

Mësohet se një automjet ka përfunduar në lumë.

 

Nga informacionet paraprake në automjet po udhëtonte nëna bashkë me fëmijën e saj.

 

Kanë qenë qytetarë të cilët kanë ndërhyrë menjëherë dhe kanë thyer xhamin, duke arritur që të nxjerrin fëmijën nga makina si edhe drejtuesen e automjetit.

Nuk dihet gjendja e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *