Një grua i ka dhene fund jetës në mënyrën më tragjik të mundshme në Vlorë.

 

Sipas informacionit të policise,  në lagjen “Pavarsia 2”, është konstatuar pa shenja jete shtetasja P.B., 54 vjeç, banuese në këtë qytet.

 

Ajo dyshohet se vuante nga depresioni dhe dyshohet se është hedhur nga banesa e saj nga kati i pestë i pallatit ku banonte e vetme. Fatkeqesisht 54 vjecarja  ka ndërruar jetë.

 

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *