Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të shtune.

 

Një 29 vjeçare, është hedhur nga shkëmbi tek Kisha e Laçit.

 

Paraprakisht mësohet se e reja ka marrë dëmtime të konsiderueshme dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

 

Deri tani, nuk ka të dhëna për identitetin e saj, apo shkaqet që e çuan drejt këtij akti të rëndë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *