Një 69-vjeçare humbi jetën këtë të martë në plazhin e Ksmailit. Policia njoftoi se ajo u rrëzua nga një mur dhe mori dëmtime në kokë.

Pas aksidentit, e moshuara u dërgua në spital, por ndërroi jetë.

Ajo u identifikua si Kristina Cauli nga Berati. 69-vjeçarja ishte me pushime në Ksmail bashkë me familjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *