Një bombol gazi shpërtheu këtë të diel në Berat.

 

Mësohet se në banesë ishte vetëm një 76-vjeçare, e cila nuk është lënduar.

 

Ajo po gatuante me bombolën e gazit, kur e harroi ndezur dhe doli jashtë.

 

Policia u njoftua nga komshinjtë që kanë dëgjuar zhurmën e shpërthimit, i cili ka shkaktuar vetëm dëme materiale.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *