Subscribe

Fermerët mbrëmjen e sotme, kanë si mision nga Agai që të organizojnë një darkë, ku edhe do tu duhet të tregojnë një histori të trishtë. Historia që do prekë më shumë, do të ketë një benefit të madh nga Agai.

Valeri ka qenë i pari që ka treguar pak momente nga fëmijëria e tij, ku një episod që ai solli në kujtesë, ka lënë gjurmë në jetën e tij.
Kur ai ka qenë fëmijë, ka treguar se ka hipur në çatinë e shtëpisë dhe ka rëshkitur. Instikti për tu mbrojtur, e ka bërë që ai të kap telat e korentit dhe të rrezikojë seriozisht jetën.

Lexo edhe :

Related Posts

Ai ka thënë se në momentin e parë që e kanë shpëtuar, ka pasur mishin e djegur dhe të gjithë kishin menduar se nuk do të jetonte më.

Ai madje thotë se edhe sot, tre gishta të njërës dorë i ka të gjymtuar dhe mezi i përdor./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *