Një ngjarje e pzakontë është shënuar në Gjirokastër këtë të martë.

 

Burime paraprake bëjnë me dije se në vendin e quajtur ‘Rrapi’, një burrë me probleme të shëndetit mendor ka mbyllur në një banesë dy katëshe gruan e tij.

 

Në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe zjarrëfikësja.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *