Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në Spanjë, ndërsa po luhej sfida mes Granadës ku aktivizohet sulmuesi Myrto Uzuni dhe Atletiko Bilbaos.

Një tifoz ka pësuar atak kardiak në shkallët e stadiumit, çka ka bërë që të ndërpritet ndeshja.

Gjendja e tifozit paraqitet mjaft e rëndë, ndëkrohë që dy skuadrat janë dërguar në dhomat e zhveshjes deri në një vendim të dytë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *