Një djalë zbuloi se e fejuara e tij e tradhtoi tri javë para dasmës me ish-të dashurin e saj. Për këtë arsye, ai vendosi të hakmerret.

 

Ai organizoi një festë të nxehtë me shoqërueset e nuses. Pamjet e festës u bënë publike në “Tik Tok” nga motra e dhëndrit, Madeleine Smith.

 

Aty duket sesi dhëndri feston si i “çmendur” me shampanjë me shoqërueset e nuses.

 

Videot janë bërë virale dhe kanë marrë mbi dy milionë shikime. Gjatë festës, dhëndrit ju kërkua të zgjidhte mes vajzave për të kaluar një natë të nxehtë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *