Një 38-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi u kap me armë zjarri.

 

Në kuadër të operacionit ‘bulevardi’ në pranga përfundoi Albert Prendi.

 

Efektivët kishin informacion se Prendi qarkullonte i armatosur.

 

Pasi i riu u ndalua në bulevardin “Migjeni”, brenda mjetit iu gjetën 2 pistoleta dhe municion luftarak.

 

Armët e zjarrit u dërguan në laborator, për të parë nëse janë përdorur apo jo në krime gjatë kohëve të fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *