Policia e Durrësit ka arrestuar një të ri I cili shpërndante lëndë narkotike në doza të vogla.

22 vjecari me iniciale E.B.,22 vjeç, banues në qytetin bregdetar u arrestua në flagrancë nga forcat e  rendit.

Gjatë kontrollit të ushtruar në mjet, atij iu gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale 14 doza kanabis, 5 doza kokainë, një thikë si dhe shkop gome si ai që mban në përdorim  policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *