Maskat kanë grabitur një makinë që transportonte paratë e një banke. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të premtje në Shkozet të Durrësit, pranë Drejtorisë së Transportit Rrugor.

 

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se persona të armatosur dhe të maskuar i kanë bërë pritë makinës që po transportonte paratë.

 

Ndërkohë nuk ka infrmacione të tjera në lidhje me shumën apo bankën që i përkiste makina, policia vijon punën për zbardhjen e plotë të kësa ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *