Policia e Durrësit ka arrestuar 3 persona dhe një tjetër është shpallur në kërkim për dhunë në familje.

Bëhet fjalë për shtetasit me iniciale I. H., 53 vjeç, E. H., 23 vjeç, B. H., 25 vjeç, si dhe punohet për kapjen e shtetasit S. H., 33 vjeç. Të gjithë këta individë banojnë në fshatin Rrotull, Durrës.

Në bashkëpunim me njëri-tjetrin, ata kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj dhëndrit të familjes dhe vëllait të tij, E. H., 29 vjeç dhe E. H., 37 vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *