Dua Lipa kohët e fundi ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes në lidhje me sukseset e njëpasnjëshme që ka gëzuar.

 

Gjatë pjesmarrjes në një  Konferencën Ndërkombëtare të Muzikës Live (ILMC) në pjesën e ‘Future Forum’, Lipa së bashku me babanë e saj.  Dua Lipa dhe babai i saj folësit kryesor të “Future Forum”, e promovojnë Kosovën përmes festivalit ‘Sunny Hill’

 

Dua Lipa dhe babai i saj folësit kryesor të “Future Forum”, e promovojnë Kosovën përmes festivalit ‘Sunny Hill’

 

Së fundmi, ajo ka treguar përmes disa imazheve në InstaStory se është në xhirimet e një projekti të ri muzikor, që do të vijë së shpejti për fansat. Gjatë qëndrimit të saj në Londer bukuroshja shqiptare ka parë një dedikim të veçantë në jë targë makine.

 

Tek targa e makinës ishte shkruar “Dua”, gjë që ka befasuar artisten shqiptare, e cila e ka ndarë me ndjekësit e saj të Instagramit këtë gjë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.