Dua Lipa së fundmi është përfolur kudo për arsye nga më të ndryshmet.

Në fillim ndarja me Isacc, më pas lidhja e re me Anwar, koncerti i madh “Sunny Hill” në Prishtinë dhe së fundmi bashkëpunim me linjën e famshme YSL.

Ajo është imazhi i linjës së re të parfumeve “Libre” që kompania do të nxjerrë në treg.

Në setin fotografik Dua shfaqet tepër seksi me një  shqiponjë në krah. Kudo që shkon kjo vajzë nuk harron asnjëherë të bëjë krenar të gjithë shqiptarët!/Living

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *