Subscribe

Publikohet fotoja e anijes në të cilën ishte fshehur droga që u kap në portin e Durrësit.

 

Anija “Unistream” ishte me flamur të Antigua Barbuda nga Ishujt Karaibe dhe vinte nga Kolumbia, në të cilën kishte një ngarkesë prej 6500 ton qymyrë.

 

Nga peshimi që është bërë deri më tani kanë rezultuar mbi 50 kg kokainë. Droga ishte futur në 2 çanta, e hedhur në mes të qymyrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.